Společnost VIA ALTA jako zástupce zahraničních společností Cogelme a Sortech, které mají mnohaletou tradici a bohaté zkušenosti ve strojírenském a výzkumně technologickém sektoru, přináší na český trh jejich jedinečné technologie.

  Své aktivity společnosti Cogelme a Sortech zakládají na kvalitě výrobků vyrobených v Itálii, využití inovativních technologií a prémiové kvalitě komponentů při současném udržení hodnot vysoce kvalitní řemeslné tradice.

  Díky spolupráci se specializovanými profesionály nabízí společnost VIA ALTA kompletní řešení šitá na míru na základě individuálních představ a možností klientů za vzniku unikátního recyklačního zařízení. Blízká spolupráce se zpracovateli odpadu se osvědčila při instalaci stovek zařízení po celém světě a je založena na dlouhodobých dobrých vztazích s klienty.

  Společnosti Cogelme a Sortech se konstrukci strojů pro recyklaci zabývají již více než 25 let. Nabízí technologie sloužící pro separaci materiálů, zejména separaci kovů, drtiče, síta, mlýny a další, ale současně se zabývají konstrukcí kompletních recyklačních zařízení nebo speciálních strojů.

  Obrovská vášeň pro strojírenství, neustálý výzkum v oblasti řešení problémů separace a zlepšení materiálů, znalost odpadového průmyslu a skvělé technické zkušenosti. Inženýři společnosti Sortech navrhli a vyrobili unikátní recyklační stroje a instalace používané po celém světě.

  Společnost VIA ALTA tak poskytuje ve spojení s těmito unikátními společnostmi kvalitní služby v oblasti technologií a zajišťuje projekty komplexně od počátečního návrhu, studie až po jeho realizaci.

  rawpixel-652547-unsplash.jpg