Projekt CHITEC - Zařı́zenı́ pro výrobu nanoelektorspinovaných programovatelných vrstvených struktur

VIA ALTA bude realizovat další projekt ve spolupráci s VUT v Brně a dalšími zahraničními partnery, který byl podpořen Technologickou agenturou ČR. Projekt bude zaměřen na vývoj nového nanotechnologického zařízení. 

Vícedelta-2-tacr.jpg

Zařízení pro zpracování výmětu z třídění plastů je chráněno užitným vzorem

Společnost VIA ALTA a.s. ve spolupráci s CEITEC vvyvinula v rámci projektu výzkumu a vývoje podpořeným Technologickou agenturou České republiky, zařízení na čištění plastových výmětů využívajících principů termického rozkladu a mechanické separace nežádoucích složek.

VíceOsvědčení_užitný vzor.jpg

PF 2022

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2022 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů a těšíme se na další spolupráci.

Tým VIA ALTA

VícePF 2021_12.jpg

Technologie POLYBET získala titul Vizionář 2021

Titul Vizionář 2021 získala naše technologie POLYBET. Více o oceněných projektech 2021 naleznete zde: https://czechinno.cz/soutez-vizionari-vyhlasila-nejlepsi-inovativni-projekty-i-osobnost-roku-2021/.

 

VíceSnímek obrazovky 2021-12-13 110951.jpg

Naši významní klienti a partneři

Universitat Wien.jpg
logo-plzenska-teplarenska.jpg
logo_mendelu_cmyk.jpg
logo_cracow.jpg
COGELME_logo.jpg
Kasper_logo.jpg
EOP_logo_verze1_barva_rgb.jpg
NUVIA
Policie CR logo.JPG
újv.jpg
plzenska energetika.jpg
chemcomex.jpg
LOGO-vuzt.jpg

O nás

 

Poskytujeme komplexní inženýrský servis a dodávky v oblasti technologií odpadů. Nalézáme vhodná řešení šitá na míru Vašim potřebám od návrhu technického a technologického řešení, přes studii, projekt a detailní konstrukci, až po vlastní dodávku, realizaci a servis. Spojujeme technické a vědecké poznatky se zákony přírody a lidskými prostředky k vytváření inovativních řešení, která splňují bezpečnostní i funkční kritéria s ohledem na ekonomiku, společnost a životní prostředí. Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Systémová integrace nejlepších dostupných technologií a vlastní vývoj nám umožňují vyhovět i těm nejsložitějším požadavkům stávajících i budoucích zákazníků.