Průmyslový aglomerační extruder a pásová sušárna pro sušení lehkých materiálů

Samostatně uvádíme na trh zařízení využitelná jak v oblasti nakládání s odpady, tak v ostatních průmyslových oborech

  • Pásová sušárna pro sušení lehkých materiálů
  • Průmyslový aglomerační extruder pro tavnou aglomeraci směsných plastových odpadů
Vícepasova_susarna.JPG

Společnost VIA ALTA nabízí veškeré kovoobráběcí a zámečnické práce

V našich výrobních prostorách nabízíme veškeré kovoobráběcí a zámečnické práce. Pokud by měl někdo zájem o jakoukoliv kovoobráběcí a zámečnickou výrobu kontaktujte Ing. Milana Nováčka na telefonním čísle +420 721 505 828 nebo na e-mailu novacekm@via-alta.cz.

Více20201102_150359722_iOS.jpg

Vývoj utilizační sušárny pokračuje

Minulý týden proběhlo setkání našich zaměstnanců s partnery z VUT v Brně ohledně projektu Vývoj utilizační sušárny čistírenských kalů. V rámci setkání se především řešila konstrukční koncepce laboratorní sušárny, která bude sloužit k ověřování hypotéz a testování. 

VíceSnímek obrazovky 2021-05-19 122107.jpg

Zahajujeme spouštění POLYBETu v Polsku

Instalace technologie POLYBET v Polsku - průmyslová instalace o ročním výkonu cca 5000 t/rok vstupuje do finální fáze spouštění a předávání.

Vícepolybet_polsko.jpeg

Naši významní klienti a partneři

NUVIA
plzenska energetika.jpg
chemcomex.jpg
logo_mendelu_cmyk.jpg
Universitat Wien.jpg
Policie CR logo.JPG
COGELME_logo.jpg
logo_cracow.jpg
LOGO-vuzt.jpg
Kasper_logo.jpg
logo-plzenska-teplarenska.jpg
EOP_logo_verze1_barva_rgb.jpg
újv.jpg

O nás

 

Poskytujeme komplexní inženýrský servis a dodávky v oblasti technologií odpadů. Nalézáme vhodná řešení šitá na míru Vašim potřebám od návrhu technického a technologického řešení, přes studii, projekt a detailní konstrukci, až po vlastní dodávku, realizaci a servis. Spojujeme technické a vědecké poznatky se zákony přírody a lidskými prostředky k vytváření inovativních řešení, která splňují bezpečnostní i funkční kritéria s ohledem na ekonomiku, společnost a životní prostředí. Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Systémová integrace nejlepších dostupných technologií a vlastní vývoj nám umožňují vyhovět i těm nejsložitějším požadavkům stávajících i budoucích zákazníků.