VIA ALTA na Koncerenci PVO 2018

Společnost VIA ALTA a.s. vystoupí s přednáškou o problematice zpracování biologicky rozložitelných odpadů na konferenci PVO 2018.

VícePVO2018_250_150px.jpg

Kompozitní materiál z technologie POLYBET v knihovnách matériO

Kompozit na bázi odpadních termoplastů a inertních plniv jako materiál na výstupu technologie POLYBET je veden v české i francouzské databázi matériO.

Více39392651_349933095750855_7878535390414503936_n.jpg

Technologie MULTIFERM v časopisu Energie 21

Zařízení zpracovávající biologicky rozložitelný odpad na hnojivo, palivo či výplňový a fertilizační materiál, to je MULTIFERM.

Vícepriscilla-du-preez-341138-unsplash.jpg

Extruzní zařízení pod ochranou užitného vzoru Úřadu průmyslového vlastnictví

Úřad průmyslového vlastnictví vydal užitný vzor pro extruzní zařízení pro přípravu kompozitu na bázi odpadních termoplastů.

VíceUV_extruder.jpg

Naši významní klienti a partneři

Kasper_logo.jpg
logo-plzenska-teplarenska.jpg
Universitat Wien.jpg
NUVIA
COGELME_logo.jpg
plzenska energetika.jpg
EOP_logo_verze1_barva_rgb.jpg
Policie CR logo.JPG
logo_mendelu_cmyk.jpg
újv.jpg
logo_cracow.jpg
chemcomex.jpg
LOGO-vuzt.jpg

O nás

VIA ALTA a.s. za 13 let svého působení v oblasti inženýrských a dodavatelských řešení poskytla své spolehlivé a kvalitní služby klientům od velkých nadnárodních korporací po malé živnostníky, od státu, krajů a velkých měst až po malé vesničky a od velkých univerzit až po malá výzkumná a vývojová pracoviště v České republice i zahraničí. Poskytujeme komplexní inženýrský servis a dodávky v oblasti technologií odpadů a průmyslové ekologie. Nalézáme vhodná řešení šitá na míru Vašim potřebám. Vyřešíme pro Vás vše od návrhu technického a technologického řešení, přes studii, projekt a detailní konstrukci až po vlastní dodávku a realizaci. Nedílnou součástní našich služeb jsou doprovodné inženýrské činnosti - zejména provozní poradenství, technický dozor a řízení projektu, zajištění dotačního managementu, provádění odborných studií, analýz a posudků (např. analýz spolehlivosti a udržovatelnosti, energetických auditů, studií vlivu na životní prostředí apod.) a pochopitelně kompletní technický servis a činnosti údržby.​