Společnost VIA ALTA a.s. již 15 let poskytuje spolehlivé a kvalitní služby v oblasti inženýrských a dodavatelských řešení technologií odpadů klientům od velkých nadnárodních korporací po malé podniky a od státních organizací, krajů a velkých měst až po malé obce.

Spojujeme technické a vědecké poznatky se zákony přírody a lidskými prostředky k vytváření inovativních řešení, která splňují bezpečnostní i funkční kritéria s ohledem na ekonomiku, společnost a životní prostředí. Neexistují pro nás malé ani velké projekty, jen výzvy.

S maximálním nasazením a invencí vede náš inženýrský přístup vždy k dokonalému uspokojení požadavků našich klientů. Poskytujeme komplexní inženýrský servis a dodávky v oblasti technologií odpadů. Nalézáme vhodná řešení šitá na míru Vašim potřebám. Řešíme vše od návrhu technického a technologického řešení přes studii, projekt a detailní konstrukci až po vlastní dodávku a realizaci. Integrujeme technologie odpadů na míru konkrétní potřebě a poptávce klienta. Nejsme obchodníci s cizím zařízením, ale navrhujeme naše linky z toho nejlepšího, co je na trhu dostupné. V případě, že vhodná technologie neexistuje nebo je neefektivní – navrhneme ji, zkonstruujeme, vyrobíme a dodáme.

VIA ALTA - technologie odpadů pro život >>

Nedílnou součástí našich služeb jsou doprovodné inženýrské činnosti - zejména provozní poradenství, technický dozor a řízení projektu, zajištění dotačního managementu, provádění odborných studií, analýz a posudků, např. analýz spolehlivosti a udržovatelnosti, energetických auditů, studií vlivu na životní prostředí apod. Samozřejmostí jsou také kompletní technický servis a činnosti údržby.

Práce pro naše klienty, při které vždy důsledně aplikujeme moderní inženýrské přístupy, metody projektového a procesního managementu a moderní 3D návrhové systémy, nás pohání kupředu, a těšíme se na každý nový projekt.