Alta Via 1 je jednou z nejdelších (cca 150 km) vysokohorských pěších cest (tzv. ferrata) v italských východních Dolomitech. Není považována za příliš náročnou, nicméně v její trase je několik velmi obtížných úseků. Název naší společnosti je inspirován právě touto cestou.

    Zaměřujeme se na řešení dlouhodobých a komplexních projektů, které mohou mít jak pozvolný průběh, tak mohou být doprovázeny velmi náročnými a obtížnými úseky. Spojujeme technické a vědecké poznatky, využíváme zákonů přírody a přírodních i lidských prostředků k vytváření inovativních řešení, která splňují bezpečnostní i funkční kritéria s ohledem na ekonomiku, společnost a životní prostředí - tak jako horský vůdce spojuje svou sílu, zkušenost a znalost svých hor.

    Stejně jako při vysokohorské tůře potřebujete schopného a zkušeného horského vůdce, tak i při realizaci komplexních inženýrských projektů je vhodné mít zkušeného a vstřícného partnera. Ať je VIA ALTA Vaším průvodcem cestou komplexními technickými a inženýrskými projekty.