VIA ALTA a.s. za 13 let svého působení v oblasti inženýrských a dodavatelských řešení poskytla své spolehlivé a kvalitní služby klientům od velkých nadnárodních korporací po malé živnostníky, od státu, krajů a velkých měst až po malé vesničky a od velkých univerzit až po malá výzkumná a vývojová pracoviště v České republice i zahraničí.

Poskytujeme komplexní inženýrský servis a dodávky v oblasti technologií odpadů a průmyslové ekologie. Nalézáme vhodná řešení šitá na míru Vašim potřebám. Vyřešíme pro Vás vše od návrhu technického a technologického řešení, přes studii, projekt a detailní konstrukci až po vlastní dodávku a realizaci. Nedílnou součástí našich služeb jsou doprovodné inženýrské činnosti - zejména provozní poradenství, technický dozor a řízení projektu, zajištění dotačního managementu, provádění odborných studií, analýz a posudků (např. analýz spolehlivosti a udržovatelnosti, energetických auditů, studií vlivu na životní prostředí apod.) a pochopitelně kompletní technický servis a činnosti údržby.

Při našich činnostech důsledně aplikujeme moderní inženýrské přístupy, metody projektového a procesního managementu a moderní 3D návrhové systémy. Spojujeme technické a vědecké poznatky, využíváme zákonů přírody a přírodních i lidských prostředků k vytváření inovativních řešení, která splňují bezpečnostní i funkční kritéria s ohledem na ekonomiku, společnost a životní prostředí.

Neexistují pro nás malé ani velké projekty, jen výzvy. Ať se jedná o drobnou dodávku provozního materiálu či náhradních dílů lokální firmě nebo komplexní přípravu a realizaci recyklačního střediska v zahraničí. Náš inženýrský přístup bude vždy stejný - s maximálním nasazením, invencí a vždy k dokonalému uspokojení požadavků našich klientů.

Práce pro naše klienty nás pohání kupředu ... těšíme se na práci pro Vás ... Vaše VIA ALTA.

 

VIA ALTA společná